Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nowe mieszkania Tyczyn

50 ogłoszeń

50 ogłoszeń

Mieszkanie 5-pokojowe Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

560 000 zł108,50 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie 2-poziomowe 108,48 m Tyczyn | Stan deweloperski | Duży balkon i taras | Szybki dojazd do Rzeszowa Oferuję przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej w Tyczynie, około 1 km od granicy z Rzeszowem. Dostępne są mieszkania na parterze z ogrodem. Podstawowe informacje: -cena dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł67,40 m² 7 566,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować III etap inwestycji zlokalizowanej w Tyczynie przy ul. Kościuszki. Jest to inwestycja mieszkaniowa, w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

510 000 zł67,40 m² 7 566,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kolejną odsłonę osiedla na którym swoje miejsce znalazły już dziesiątki klientów. Kolejny etap inwestycji realizowanej na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

677 540 zł71,32 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,32 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego segmentu w inwestycji Nasza Enklawa przy.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja | Mieszkania z ogródkiem | Tyczyn | 10 min od Rzeszowa Biuro Res Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkań w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rabat 20 tysięcy dla pierwszych 5 klientów! Oferta ograniczona czasowo. W sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67m2, na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

530 000 zł73,83 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej w Tyczynie - ok 1 km od granicy z Rzeszowem. Dostępne mieszkania na parterze z ogrodem oraz na piętrze 73,83 m2 z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej tuż przy samej granicy Rzeszowa - w miejscowości Tyczy. Dostępne mieszkania na parterze z ogrodem oraz na piętrze z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

550 000 zł73,83 m² 7 449,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

490 000 zł67 m² 6 973,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kolejną odsłonę osiedla na którym swoje miejsce znalazły już dziesiątki klientów. Kolejny etap inwestycji realizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

499 000 zł67 m² 7 403,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

499 000 zł67 m² 7 403,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

509 798 zł67 m² 7 563,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O inwestycji W Tyczynie, w spokojnej i zielonej okolicy, powstaje 3 etap nowoczesne osiedle w zabudowie szeregowej. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

530 000 zł74 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

499 000 zł67 m² 7 403,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

490 000 zł67 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej w okolicy ul. Sikorskiego -dostępne mieszkania na parterze z ogrodem oraz na piętrze z poddaszem i balkonem. Mam dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

490 000 zł67 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,40 m2 na parterze z ogrodem. III etapu inwestycji przy ul. Kościuszki w Tyczynie. W ofercie posiadam również mieszkania na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

490 000 zł67 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,40 m2 na parterze z ogrodem. III etapu inwestycji przy ul. Kościuszki w Tyczynie. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

530 000 zł95 m² 5 605,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 73,83 m z antresolą + 20,72 m . III etapu inwestycji przy ul. Kościuszki w Tyczynie. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

530 000 zł95 m² 5 605,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 73,83 m z antresolą + 20,72 m . III etapu inwestycji przy ul. Kościuszki w Tyczynie. W ofercie również mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

530 000 zł74 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy nową inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej o powierzchni 73,83m2 z balkonem i zewnętrznym miejscem postojowym w cenie mieszkania! Mieszkanie posiada antresole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

530 000 zł67 m² 7 863,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy nową inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej o powierzchni 67,40m2 z 160m2 ogrodem oraz zewnętrznym miejscem postojowym w cenie mieszkania! Atrakcyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

530 000 zł67 m² 7 863,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

470 000 zł67 m² 6 973,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

490 000 zł67 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w Tyczynie. Lokalizacja: osiedle znajduje się w atrakcyjnej dobrze skomunikowanej cześci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

530 000 zł74 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

530 000 zł67 m² 7 863,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

599 000 zł71 m² 8 398,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego na nowym, zamkniętym osiedlu w pobliżu ul. Sikorskiego, zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

599 000 zł71 m² 8 398,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tyczyn,podkarpackie

712 488 zł85 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 84.82 m2 z narożnym ogrodem o powierzchni 122,9 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tyczyn,podkarpackie

485 317 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 54.53m2 z balkonem o powierzchni 6.07m2 zlokalizowane w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tyczyn,podkarpackie

437 073 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 48.03m2 z balkonem o powierzchni 7.59m2 zlokalizowane w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tyczyn,podkarpackie

726 894 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 89.74 m2 z ogrodem o powierzchni 60.41 m2 zlokalizowane w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tyczyn,podkarpackie

679 266 zł84 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 83.86 m2 z ogrodem o powierzchni 20.35 zlokalizowane w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tyczyn,podkarpackie

728 595 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 89.95 m2 z narożnym ogrodem o powierzchni 104.80 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tyczyn,podkarpackie

728 595 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 89.95 m2 z ogrodem o powierzchni 35.48 m2 zlokalizowane w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tyczyn,podkarpackie

439 257 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 48.27m2 z balkonem o powierzchni 7.59m2 zlokalizowane w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

519 000 zł72 m² 7 206,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego czteropokojowego mieszkania w urokliwym Tyczynie, opis mieszkania: powierzchnia: 72.02 m2 Mieszkanie usytuowane na piętrze. W cenie mieszkania otrzymasz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

519 000 zł72 m² 7 206,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe kameralne osiedle - nie zwlekaj - ostatnie mieszkania Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ustawne 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,02 m2 na 1 piętrze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij