Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nowe mieszkania Tyczyn

50 ogłoszeń

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potoki

Tyczyn,podkarpackie

460 000 zł56 m² 8 156 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Marzysz o nowym mieszkaniu na cichym , zielonym i spokojnym osiedlu, gdzie Ty i Twoja rodzina będzie czuć się bezpiecznie i komfortowo, ta oferta jest dla Ciebie! Proponuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

388 892 zł57 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu Nową Inwestycję - Osiedle Tyczyn to 27 mieszkań w metrażach od 32-57 m2, zamkniętych w bryle trzypiętrowego bloku. Zlokalizowana jest w centralnej części Tyczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Tyczyn,podkarpackie

283 780 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

!przedsprzedaż! Biuro Nieruchomości Central Office prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem w Tyczynie. Opis inwestycji: - nowopowstający niski budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Tyczyn,podkarpackie

377 190 zł57 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

!przedsprzedaż! Biuro Nieruchomości Central Office prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim z 29 metrowym ogrodem w Tyczynie. Opis inwestycji: - nowopowstający niski budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

460 000 zł56 m² 8 156,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku pcc, bez ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie z tarasem, garażem, komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

329 005 zł45 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu Nową Inwestycję - Osiedle Tyczyn to 27 mieszkań zamkniętych w bryle trzypiętrowego bloku. Zlokalizowana jest w centralnej części Tyczyna, skąd do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tyczyn,podkarpackie

388 892 zł57 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Dory Adres ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 27 mieszkań zamkniętych w bryle trzykondygnacyjnego. Zlokalizowana jest w centralnej części Tyczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

324 467 zł45 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

254 380 zł32 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu kameralną i nowoczesną inwestycję znajdujące się w Tyczynie. W ramach tej inwestycji do dyspozycji m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

254 380 zł32 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

261 095 zł33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

489 000 zł114 m² 4 304,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 18 budynek Nr 3. Mieszkanie 2-poziomowe o pow. 113,61 m2 w segmencie narożnym. Mieszkanie posiada 27 m2 powierzchni zewnętrznej (10 m2 balkon + 17 m2 taras). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

380 000 zł55 m² 6 924,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 11 budynku 2. Mieszkanie z ogrodem usytuowanym od zachodu budynku. Mieszkanie o powierzchni 54,88 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - schowka (pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Tyczyn,podkarpackie

247 940 zł32 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

!przedsprzedaż! Biuro Nieruchomości Central Office prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim z 9 metrowym tarasem w Tyczynie. Opis inwestycji: - nowopowstający niski budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

489 000 zł114 m² 4 304,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 10 w budynku Nr 2. Mieszkanie narożne o pow. 113,61 m2. Dodatkowe okna doświetlające aneks kuchenny oraz łazienkę. Mieszkanie posiada 27 m2 powierzchni zewnętrznej (10 m2 balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

370 000 zł55 m² 6 741,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 17 budynek 3. Mieszkanie w segmencie środkowym z ogrodem usytuowanym od zachodu budynku. Mieszkanie o powierzchni 54,88 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

489 000 zł114 m² 4 304,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 12 w budynku 2. Mieszkanie w segmencie środkowym, 2-poziomowe o pow. 113,61 m2. Mieszkanie posiada 27 m2 powierzchni zewnętrznej (10 m2 balkon + 17 m2 taras). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

420 000 zł55 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 1. Mieszkanie narożne, z dużym ogrodem usytuowanym od zachodu i północy budynku. Dodatkowe okna doświetlające aneks kuchenny oraz łazienkę. Mieszkanie o powierzchni 54,88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

390 000 zł55 m² 7 106,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 15 w budynku Nr 3. Mieszkanie narożne, z ogrodem usytuowanym od zachodu budynku. Dodatkowe okna doświetlające aneks kuchenny oraz łazienkę. Mieszkanie o powierzchni 54,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

400 000 zł55 m² 7 288,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 5. Mieszkanie w segmencie środkowym, z dużym ogrodem usytuowanym od zachodu. Mieszkanie o powierzchni 54,88 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

489 000 zł114 m² 4 304,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 16 Nr 3. Mieszkanie narożne o pow. 113,61 m2. Dodatkowe okna doświetlające aneks kuchenny oraz łazienkę. Mieszkanie posiada 27 m2 powierzchni zewnętrznej (10 m2 balkon + 17 m2 taras).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

399 000 zł55 m² 7 270,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 19 budynek Nr 3. Mieszkanie w segmencie narożnym z ogrodem usytuowanym od południa i zachodu budynku. Mieszkanie o powierzchni 54,88 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

380 000 zł55 m² 6 924,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 7. Mieszkanie narożne, z dużym ogrodem usytuowanym od zachodu budynku. Dodatkowe okna doświetlające aneks kuchenny oraz łazienkę od strony południowej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

489 000 zł114 m² 4 304,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 14 w budynku Nr 2. Mieszkanie narożne o pow. 113,61 m2. Dodatkowe okna doświetlające aneks kuchenny oraz łazienkę od strony południowej. Mieszkanie posiada 27 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

380 000 zł55 m² 6 924,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 3. Mieszkanie w segmencie środkowym, z dużym ogrodem usytuowanym od zachodu budynku. Mieszkanie o powierzchni 54,88 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

370 000 zł55 m² 6 741,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 13 bud Nr 2. Mieszkanie narożne, z ogrodem usytuowanym od zachodu budynku. Dodatkowe okna doświetlające aneks kuchenny oraz łazienkę od strony południowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

390 000 zł74 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu II etap inwestycji Osiedla Kościuszki. Bez dodatkowych kosztów 0 zł za konsultacje / bez prowizji 0 zł podatku pcc 0 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Tyczyn,podkarpackie

360 000 zł55 m² 6 559,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nr 1 budynek Nr 2. Mieszkanie narożne, z ogrodem usytuowanym od zachodu budynku. Dodatkowe okna doświetlające aneks kuchenny oraz łazienkę. Mieszkanie o powierzchni 54,88 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

379 000 zł67 m² 5 623,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości posiada w ofercie 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 67,4 m2. Nieruchomość położona w miejscowości Tyczyn, który jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

375 000 zł74 m² 5 068 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w spokojnej i cichej okolicy. Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum miasta. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

339 000 zł68 m² 4 985 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Tyczyn,podkarpackie

390 000 zł74 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycje Osiedle Kościuszki. Bez dodatkowych kosztów 0 zł za konsultacje / bez prowizji 0 zł podatku pcc 0 zł za pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

360 200 zł74 m² 4 867,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości posiada w ofercie 3 pokojowe mieszkanie 74 m2 z antresolą o powierzchni 22 m2. Nieruchomość położona w Tyczynie, bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze 74 m2 z dodatkową antresolą o powierzchni użytkowej 22 m2. Lokalizacja inwestycji zapewnia nam dogodny dojazd do centrum Rzeszowa oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

390 000 zł74 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowo powstającą inwestycję w południowej części miasta! Główne atuty inwestycji to: * bliskość niezbędnych do życia miejsc takich jak sklepy, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

390 000 zł74 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej w Tyczynie - ok 1 km od granicy z Rzeszowem. Mieszkanie na parterze dostępne w segmentach skrajnych o powierzchni działki ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

390 400 zł68 m² 5 741,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej w Tyczynie - ok 1 km od granicy z Rzeszowem. Mieszkanie na parterze w segmentach skrajnych o powierzchni działki ok 1,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem, usytuowane na nowym osiedlu, zabudowy szeregowej w Tyczynie - ok 1 km od granicy z Rzeszowem. Piętro to dwukondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia od przedstawiciela dewelopera, bez prowizji i dodatkowych kosztów! Nowe mieszkania w ostatnim etapie w kameralnej inwestycji przy ulicy Kościuszki w Tyczynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia od przedstawiciela dewelopera, bez prowizji i dodatkowych kosztów! Nowy etap mieszkań w III etapie w kameralnej inwestycji przy ulicy Kościuszki w Tyczynie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij