Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Tyczyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł2 455 m² 203,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko w homfi: na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 24,55 ar, położona zaraz przy granicy z Rzeszowem na Mokrej Stronie W Tyczynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 860 zł55,54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie na parterze o powierzchni 55,54 m z własnym, dużym ogrodem (120 m ) i przynależnym garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł94,50 m² 10 560,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Joker House Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wykończonego domu jednorodzinnego, w niedalekiej odległości od Tyczyna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 776 zł89,03 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m z dużym tarasem (24,16 m ) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

219 000 zł1 054 m² 207,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka z widokiem pod wymarzony dom Tyczyn, ul. Leśna, 10,54 arów z wydanymi wz To wyjątkowe miejsce dla osób marzących o budowie domu w spokojnym, zielonym otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł73,83 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompleks budynków w zabudowie szeregowej z mieszkaniami usytuowanymi na I piętrze o powierzchni 73,83 m2 z dodatkową bezpłatną powierzchnią na poddaszu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 000 zł31,30 m² 10 383,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa w Tyczynie, położona tuż przy granicy Rzeszowa. Inwestycja wyróżnia się wewnętrznym atrium, które zapewnia naturalne doświetlenie części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł57,75 m² 9 506,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł41,77 m² 9 791,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł53,80 m² 8 643,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 20 ara z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Lokalizacja: tyczyn Numer działki 390/2 Oferta Sprzedaży: - działka prostokątna 20 ara, - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł54,88 m² 8 746,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w Tyczynie przy ul. Parkowej. Nieruchomość znajduje się w kameralnej zabudowie i stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł94,55 m² 5 817,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedla Kościuszki już w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni 73,83 m na 1 piętrze z antresolą 20,72 m do adaptacji, razem 94,55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł67,40 m² 7 566,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedla Kościuszki już w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 3 - pokojowe o powierzchni 67,40 m na parterze z prywatnym ogrodem. Nowe, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,50 m² 10 355,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

isna sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 67,5 m , położone w Tyczynie. Nieruchomość została wybudowana w 2022 roku i wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie w Tyczynie o powierzchni około 40 m2 na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. Mieszkanie to jasna kuchnia, dwa samodzielne pokoje, łazienka, piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

668 840 zł29,08 m² 23 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 29 arowa działka z wydanymi warunkami zabudowy. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Tyczyn - 10 km od centrum Rzeszowa. Oferta tylko u nas! Oferta na wyłączność opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł74 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja | Mieszkania z antresolą, parkingiem| Tyczyn | 10 min od Rzeszowa Biuro Res Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkań w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł73,83 m² 7 517,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie z antresolą świetna cena za ogromną powierzchnię mieszkania, która daje Ci wiele możliwości aranżacyjnych. Okno w kuchni. Wysoki sufit w salonie optycznie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł97 m² 4 113,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny położony przy drodze asfaltowej w Tyczynie koło Rzeszowa. Nieruchomość dobrze sprawdzi się zarówno jako wygodny dom dla rodziny, jak i miejsce pod działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

454 300 zł2 065 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży ładna działka znajdująca się w Tyczynie niedaleko szkoły podstawowej i parku, na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka posiada powierzchnię 20.65ar. Wjazd na nią.

Szczegóły ogłoszenia

1 268 450 zł5 515 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tyczyn ul. Parkowa 55,15ar Tylko u nas Oferta na wyłączność Działka 55,15ar. wymiary 53m x 131m dojazd: drogą asfaltową Media - prąd w drodze gminnej - gaz na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł113 m² 5 486,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w Tyczynie przy ul. Parkowej. Nieruchomość znajduje się w kameralnej zabudowie i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł73,83 m² 7 449,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować III etap inwestycj i zlokalizowanej w Tyczynie przy ul. Kościuszk i. Jest to inwestycja mieszkaniowa, w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 765 m² 241 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tyczyn wyjątkowe działki budowlane w zielonej części miasta W miejscu, gdzie poranki zaczynają się ciszą, a przestrzeń wokół daje poczucie swobody, czekają dwie bliźniacze działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Tyczyn,podkarpackie

950 000 zł146 m² 6 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 146 m , położonego na malowniczej, widokowej działce o powierzchni 22 ary na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł67,40 m² 7 566,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kolejną odsłonę osiedla na którym swoje miejsce znalazły już dziesiątki klientów. Kolejny etap inwestycji realizowanej na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł94,55 m² 5 605,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe z antresolą 94,55 m Spokojna okolica, szybki dojazd do centrum Rzeszowa. Oferuję przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 94,55.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł1 825 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka znajdująca się w podrzeszowskim Tyczynie przy ul. Zagrody. Posiada ona powierzchnię 18.25ar. Znajduje się w odległości około 200m od innych domów mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

199 000 zł882 m² 225,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura Estaton, przedstawiamy działkę położoną w Tyczynie przy ul. Lasek Warunki zabudowy: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego - prawomocna decyzja Opis: powierzchnia: 8,8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Tyczyn,podkarpackie

703 200 zł3 516 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tyczyn/ul. Potoki Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 35,16 arów, położoną w malowniczej miejscowości Tyczyn, przy ul. Potoki. Działka z pięknym widokiem, położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł1 047 m² 270,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do sprzedania widokową działkę zlokalizowaną w Tyczynie. Działka: - 10,47ar - kształt prostokątny o przybliżonych wymiarach 40m x 26m - dojazd drogą gminną -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 200 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek handlowo - usługowy z magazynem o łącznej powierzchni 1200m2 zlokalizowany w Tyczynie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł67,40 m² 6 973,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem 67,4 m Nowoczesny projekt, niska zabudowa, spokojna okolica | szybki dojazd do Rzeszowa Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 331 m² 368,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu uroliwej działki przy granicy Rzeszowa w Tyczynie. Numer działki 335/5. Nieruchomość zlokalizowana jest na wzniesieniu z nasłonecznieniem od strony południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 702 m² 276,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Tyczyn, ul. Łany (granica z Rzeszowem) Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1702 m , położoną w miejscowości Tyczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji na ul. Kościuszki w Tycznie! Oferta dotyczy mieszkania na parterze o powierzchni 67,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem | Tyczyn, 67,4 m - blisko Rzeszowa Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, parterowe mieszkanie o powierzchni 67,4 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej w Tyczynie - ok 1 km od granicy z Rzeszowem. Dostępne mieszkania na parterze z ogrodem oraz na piętrze z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł108,50 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie 2-poziomowe 108,48 m Tyczyn | Stan deweloperski | Duży balkon i taras | Szybki dojazd do Rzeszowa Oferuję przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij